generique colchicine kaletra dexamethasone generique rhinocortfluvoxamine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » * Fazgecilmezsin.. *

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
* Vazgecilmezsin.. *
1113 Mesaj -
Her Siirde
Ve okudugum kitabin tüm satirlarinda
Seni yasiyorsam
Seni önemsiyorsam
Ve ugrunda
Vazgecebilecegim mutlulugumken
Düsünmeden feda edebiliyorsam
Sen benim icin Vazgecilmezsin demekdir...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nazligul tarafından, 24.06.2005 - 14:30 tarihinde.
Gönderen: 23.06.2005 - 11:23
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karahilal su an offline Karahilal  
265 Mesaj -
Seni sevmek bir çileyse, bin çile olsun
Aþkýn beni öldürsede canýn saðolsun
VAZGEÇEMEM artýk senden habern olsun
Benim bütün derdim sensin
Caným Sevgilim...
Gönderen: 24.06.2005 - 05:37
Bu Mesaji Bildir   Karahilal üyenin diger mesajlarini ara Karahilal üyenin Profiline bak Karahilal üyeye özel mesaj gönder Karahilal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
265 Mesaj -
Vazgeçemem

Sen benim yaban gülüm
Sen benim hüzünlü þarkýlarda aradýðým sevdiðim
Sen benim geçen mevsimlerim
Sen benim beklediðim kadýnsýn
Senden nasýl vazgeçerim

Gelmeyeceðini bile bile beklediðim günlerden
Beni býrakýp gitmez dediðim o güzel gözlerinden
Nasýl vazgeçerim

Seni görmeyen gözlerim kör olsun
Ellerini tutamayan ellerim kopsun
Artýk istemem onlarý
Sen ol yeter yanýmda
Gözyaþlarýmý dindir yeter
Vazgeçmemi isteme benden
Vazgeçemem senden vazgeçemem...
Gönderen: 24.06.2005 - 05:38
Bu Mesaji Bildir   Karahilal üyenin diger mesajlarini ara Karahilal üyenin Profiline bak Karahilal üyeye özel mesaj gönder Karahilal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:AyetullaH:. su an offline .:AyetullaH:.  
RE: * Fazgecilmezsin.. *
155 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Nazligul

Her Siirde
Seni yasiyorsam
Seni önemsiyorsam
Ve ugrunda
Sen benim icin fazgecilmezsin demekdir...

:(ağlarağlarağlar
Gönderen: 24.06.2005 - 10:07
Bu Mesaji Bildir   .:AyetullaH:. üyenin diger mesajlarini ara .:AyetullaH:. üyenin Profiline bak .:AyetullaH:. üyeye özel mesaj gönder .:AyetullaH:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: * Fazgecilmezsin.. *
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali Nazligul

Her Siirde
Seni yasiyorsam
Seni önemsiyorsam
Ve ugrunda
Sen benim icin fazgecilmezsin demekdir...

Vazgecmekmi? ASLA..
Zannetme gözlerim sana bakmaktan bikacak, Ölsem de ruhum hep seninle kalacak, kapanirken gözlerim yasama,inan ki son sözüm,SENI SEVIYORUM olacak.
Gönderen: 24.06.2005 - 10:31
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
Konu icon   
1113 Mesaj -
Allah razi olsun sizlerden kardeslerim göz kırpma

Karahilal Abim, Siirlerin süper... göz kırpma gül

(...)Vazgeçmemi isteme benden
Vazgeçemem senden vazgeçemem...

aşık

Selametle

Gönderen: 24.06.2005 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
babur su an offline babur  
RE: * Vazgecilmezsin.. *
15 Mesaj -
Kýz istanbul gibi olmalý bir tane fatihi olmalý diyorsun ama Ýstanbulu un dünyada bir eþi daha yok ama ben eminimki milyonlarca Ýstanbul gibi bacýlarýmýz var
Gönderen: 24.06.2005 - 16:10
Bu Mesaji Bildir   babur üyenin diger mesajlarini ara babur üyenin Profiline bak babur üyeye özel mesaj gönder babur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
RE: RE: * Vazgecilmezsin.. *
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijinali babur

Kýz istanbul gibi olmalý bir tane fatihi olmalý diyorsun ama Ýstanbulu un dünyada bir eþi daha yok ama ben eminimki milyonlarca Ýstanbul gibi bacýlarýmýz var

Haklisiniz.. göz kırpma Ama anlamadiniz galiba, herhalde istanbul gibi bacilarim cokdur, ama Istanbul gibi Fethi zor edilsin, bir tanede fatihi olsun diyor göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nazligul tarafından, 24.06.2005 - 16:39 tarihinde.
Gönderen: 24.06.2005 - 16:33
265 Mesaj -
Bu þiir Vazgeçemem diyenlere göz kırpma

Bitti Dersin

sitem etme
birgün sen de vazgeçersin
bir bahar rüzgarýydý
esti geçti dersin

bu aþkýn arkasýndan
gözyaþý döküp
benim için bir oyundu
bitti dersin

umutlarýný geleceðe
baðlama sakýn
terkedilmek acýdýr
seni de yakmasýn

her gidenin arkasýndan
aðlayarak bakýp
benim için bir oyundu
bitti dersin
Gönderen: 29.06.2005 - 06:14
265 Mesaj -
Bu da unutamam diyenlere; göz kırpma

Unutursun (Mihribaným)

Unutmak kolay mý? deme
Unutursun Mihriban'ým
Oðlun kýzýn olsun hele
Unutursun Mihriban'ým

Zaman erir kelep kelep
Meyva dalýnda kalmaz hep
Unutturur bir çok sebep
Unutursun Mihriban'ým

Yýllar sineye yaslanýr
Hatýralarýn paslanýr
Bu deli gönlün uslanýr
Unutursun Mihriban'ým

Süt emerdin gündüz gece
Unuttun ya büyüyünce
Ha iþte týpký öylece
Unutursun Mihriban'ým

Gün geçer azalýr sevgi
Deðiþir her þeyin rengi
Bugün deðil yarýn belki
Unutursun Mihriban'ým

Düzen böyle bu gemide
Eskiler yiter yenide
Beni deðil, sen seni de
Unutursun Mihriban'ým
Gönderen: 29.06.2005 - 06:15
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
VAZGECMEKMI?
BEN?
SIZLERDEN?
ASLAAA....

Güle Güle

Gönderen: 29.06.2005 - 21:34
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yelbeg su an offline yelbeg  
Konu icon    can gençler
21 Mesaj -
Hepinizi seviyorum.Beni taaa eskilere taþýdýnýz.Ne güzel þiirleriniz saf sevginiz saygýlý seviyeli arkadaþlýðýnýz var Allah daim etsin.
Nazlýgüle katýlýyorum.Çok doðru söylüyor.Kýzdediðin Ýstanbul gibi olmalý fethi zor fatihi tek. Fethi zor da kastý zannýmca sadece layýk olana gönül kapýsýný açamalý.Allah hepinize layýk olanlarý nasip etsin.
Ýnanýyorumki sizler pýrlanta gibi gençler bizim gelecegimiz umudumuzsunuz.Kýzlarýmýz çok fatihler doðuracak.Gençlerimiz birçok istanbullar fethedecek.Ýþte ozaman bizler mutluluga,huzura kavuþacagýz.
Hepinize Allahtan baþarýlý,hep zirveye týrmanan,saðlýk dolu bir gelecek dilerim.Görüþmek dilegimle....
Gönderen: 04.07.2005 - 15:51
Bu Mesaji Bildir   yelbeg üyenin diger mesajlarini ara yelbeg üyenin Profiline bak yelbeg üyeye özel mesaj gönder yelbeg üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 819 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.10529 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.