generique luvox ivermektine generique kaletra kamagra colchicine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » DOST demek yetmez..

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
DOST demek yetmez..
7 Mesaj
Dost demek yetmez yürekteki sevgiyi anlatmaya bakýþlarla ruhu eritmek gerek gözüne yaþ konmasýn dikenler canýný yakmasýn diye dostu gülden bile sakýnmak gerek.
Gönderen: 03.05.2005 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
;-)
595 Mesaj -
Sonuna kadar HAKLSIN CANDOSTUM! ALLAH herkeze böyle DOSTLAR (SENINGIBI) nasip etsin!

ALLAHIMA emanetsinGüle Güle
Gönderen: 22.01.2006 - 22:57
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
ALLAH razi olsun Canim Dostum..
ALLAHA sükürler olsun Seni buldugum icin..
DUA Sana..
ALLAHA emanetsinaşık

ALLAH bize O'nu hatirlatan insanlarla karsilastirsin.. AMIN..
Gönderen: 24.01.2006 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
gül gül gül

Gönderen: 01.02.2006 - 22:54
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Rabbim herkesin karþýsýna gerçek dostlarý çýkarsýn inþ.
Gönderen: 02.02.2006 - 00:22
Bu Mesaji Bildir   Yukari
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
198 Mesaj -
Allahýn selamý üzerine olsun can bacým ..ben de o dertten yatalak oldum inan....

Dolaþtým âlemi, seyran eyledim
Þu hâlime uygun, hal bulamadým
Nicesine caným, kurban eyledim
Varýp sarýlacak, dal bulamadým.

Nice gönüllere girdim çöl çýktý
O þirin dillerden, sahte söz çýktý
Dostça bakan gözler, bana el çýktý
Varýp oturacak, çul bulamadým.

selam ve dua ile..

ozan serafettin

Almanya
Gönderen: 08.02.2006 - 17:44
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
aşık aşık

Allah'a kavusmak kardesim canim cok guzel ve cok dogru yazmissin... Allah her kulunun karsisina senin gibi dostlar cikarsin insaAllah... gül

Selam ve dua ile. Güle Güle

Gönderen: 08.02.2006 - 23:15
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Nazligül: gül gül gül CANIM DOSTUM aşık
Ahmet Günay: AMIN InsaALLAH ALLAHim herkezin karsisina gercek Dostlari cikarir, cünkü Gercek DOSTlar'dir dogruyu ögreten, yanlislardan uzaklastiran..
Esra_can: Tesekkür ederim Canim, ALLAHim Her Müslümanin Karsisina Senin gibi'de Dostlar cikarsin InsaALLAH.. Saol.. aşık CANIM aşık ALLAH razi olsun..

Alıntı
Orijýnalý OZANSERAFETTIN

Nice gönüllere girdim çöl çýktý
O þirin dillerden, sahte söz çýktý
Dostça bakan gözler, bana el çýktý
Varýp oturacak, çul bulamadým.

...ağlar ... agla ...ağlar
Anliyorum OZANSERAFETTIN Abim,
ama Sen yinede üzülme, gercek
olmayan DOSTlari unut gitsinler..
ALLAHi Seven DOSTlar gercek DOSTlar olabilirler..
Gönderen: 10.02.2006 - 17:35
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 2139 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2139 üye ile 29.03.2024 - 09:41 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.76169 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.