hydroxychloroquine generique luvox generique plaquenil fluvoxamine generique luvox cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » dost...

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
dost...
Misafir
Her rüzgar savuracak bir toz bulur, Her hayat yasanacak bir can bulur, Her umut gerceklesecek bir düs bulur, bulunmayacak tek sey SENIN GIBI BIR DOSTTUR !!
Gönderen: 20.09.2004 - 13:49
Bu Mesaji Bildir   Yukari
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
Esselamu aleykum
540 Mesaj -
ALLAH C.C. RAZI OLSUN. GUZEL BIR SOZ.
Gönderen: 21.09.2004 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  
469 Mesaj -
Böylesine samimi dost bulsam ve olsam;her firsatta ben onlara onlar bana bu sözü söylese...
Gönderen: 21.09.2004 - 17:55
Bu Mesaji Bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diger mesajlarini ara Gurbet Mahkumu üyenin Profiline bak Gurbet Mahkumu üyeye özel mesaj gönder Gurbet Mahkumu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
44ilhandemirci su an offline 44ilhandemirci  
RE:
251 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Gurbet Mahkumu

Böylesine samimi dost bulsam ve olsam;her firsatta ben onlara onlar bana bu sözü söylese...

Dimi ya bende hak veriyorum sana...
Gönderen: 24.09.2004 - 01:48
Bu Mesaji Bildir   44ilhandemirci üyenin diger mesajlarini ara 44ilhandemirci üyenin Profiline bak 44ilhandemirci üyeye özel mesaj gönder 44ilhandemirci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
Konu icon    Selamun Aleyküm..
98 Mesaj -
Gercekten cok güzel bir söz..
Allah razi olsun..

Cok sükür benim onlara bu güzel sözleri söyledigim ve onlarin bana bu güzel sözleri söyledigi samimi dostlarim var...sevinçli

Rabbim herkese benim sahip oldugum samimi dostlarimdan nasip etsin... (Amiiin) aşık aşık

Allah`a emanet...

Selam Ve Dua Ile...Güle Güle
Gönderen: 24.09.2004 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   _EM!NE_ üyenin diger mesajlarini ara _EM!NE_ üyenin Profiline bak _EM!NE_ üyeye özel mesaj gönder _EM!NE_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sofiyacan su an offline sofiyacan  
1 Mesaj
sizinle tanýþmak istiyorum. gelirseniz msn adresim kurallar geregi adresiniz tarafimizdan silinmistir ((RavdaTe@m)). beklerim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HaSReT tarafından, 28.05.2005 - 22:41 tarihinde.
Gönderen: 28.05.2005 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   sofiyacan üyenin diger mesajlarini ara sofiyacan üyenin Profiline bak sofiyacan üyeye özel mesaj gönder sofiyacan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
RE: Selamun Aleyküm..
544 Mesaj -
Alıntı
Orijinali _£M!N£_

Gercekten cok güzel bir söz..
Allah razi olsun..

Cok sükür benim onlara bu güzel sözleri söyledigim ve onlarin bana bu güzel sözleri söyledigi samimi dostlarim var...sevinçli

Rabbim herkese benim sahip oldugum samimi dostlarimdan nasip etsin... (Amiiin) aşık aşık

Allah`a emanet...

Selam Ve Dua Ile...Güle Güle

Güle Güle
Gönderen: 28.05.2005 - 19:55
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1341 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.11465 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.