generique plaquenil dexamethasone hydroxychloroquine kamagra ivermektine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK KÜRSÜSÜ » Bilgi testi!!!

önceki konu   diğer konu
20 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
AkasyaDaphneAcelya su an offline AkasyaDaphneAcelya  
Konu icon    Bilgi testi!!!
212 Mesaj -
http://www.akmtele.com/Kisisel/ast/Testler/Test02.asp

Cocuklar icin bigi testi...Güle Güle
Gönderen: 28.05.2004 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   AkasyaDaphneAcelya üyenin diger mesajlarini ara AkasyaDaphneAcelya üyenin Profiline bak AkasyaDaphneAcelya üyeye özel mesaj gönder AkasyaDaphneAcelya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
humeyra su an offline humeyra  
acilmiyor
46 Mesaj -
Kardes siz tekrar bir kontrol edin isterseniz ben acamadim...SELAMLAR...Güle Güle
Gönderen: 29.05.2004 - 03:36
Bu Mesaji Bildir   humeyra üyenin diger mesajlarini ara humeyra üyenin Profiline bak humeyra üyeye özel mesaj gönder humeyra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merdiyye su an offline Merdiyye  
Konu icon    Allah c.c razi olsun
1158 Mesaj -
Güzel hazirlanmis
Gönderen: 29.05.2004 - 04:06
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
humeyra su an offline humeyra  
Ellerinize saglik
46 Mesaj -
Allah razi olsun

Galiba hata bendeymis kusura bakmayin..
Gönderen: 29.05.2004 - 07:04
Bu Mesaji Bildir   humeyra üyenin diger mesajlarini ara humeyra üyenin Profiline bak humeyra üyeye özel mesaj gönder humeyra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Allah razi olsun, Kardesim, cok güzel olmus. begendimmmm sevinçli

Vesselam Güle Güle
Gönderen: 08.06.2004 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Rabbim razi olsun
1071 Mesaj -
Cok guzel.Oglumla birgun oturup pc basina denemek lazim göz kırpma yaaaadüsün düsün once ben bir kendimi test etsemmi ne, rezil olmuyalim cocugun yaninda kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 19.06.2004 - 02:23
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
slm
379 Mesaj -
Allah razý olsun

Ama çoook kolay olmuþ.Bunlar zaten bilinmeli
Gönderen: 20.06.2004 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
212 Mesaj -
Emirdag abla bencede önce kendin yap testi, sonra oglun demesin "Annem birsey bilmiyor"

muhammedfevzi kardes: bu bilgitesti cocuklar icin
hazirlanmis, bizler icin kolyadir!!!

Selam ve Dua ile...Güle Güle
Gönderen: 20.06.2004 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   AkasyaDaphneAcelya üyenin diger mesajlarini ara AkasyaDaphneAcelya üyenin Profiline bak AkasyaDaphneAcelya üyeye özel mesaj gönder AkasyaDaphneAcelya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eNeSMaLiK su an offline eNeSMaLiK  
ArkaPlan
900 Mesaj -
Oncelikle bunu cocuklarla paylastiginiz icin tesekkur ediyorum.
Ben farkli bir noktaya dikkat cekmek istiyorum.Islami cevreler olarak cocuk yetistirmedeki en yaygin yanlisimiz onlara sadece kuru bilgi vermek diye dusunuyorum.
Bu sorular elbette cocuklarimizin bilmesi gereken bilgileri iceriyor, ancak hepsinin arkasinda manali bir hikaye, alinmasi gereken bir mesaj var.Bu sorulari cocuklarimizla birlikte cozerken bu hikayeleri ve bu mesajlari ihmal etmeyelim lutfen.
Bu sorulari sadece rakamlardan ve kisa cevaplardan mamul sayarsak buyuk hata ederiz.Bunun yerine cocugunuzla bir beyin firtinasi yapmayi deneyin.Ozellikle nukteli ve derin manalari olan mesajlari tartismayi deneyin, yoksa atese atilan peygamberin sadece adini bilmek, o olaydaki derin manalari gormemek sadece zaman kaybidir.Umarim bunlari da goz onunde bulundururuz.
Esselamu Aleykum.
Gönderen: 20.06.2004 - 19:10
Bu Mesaji Bildir   eNeSMaLiK üyenin diger mesajlarini ara eNeSMaLiK üyenin Profiline bak eNeSMaLiK üyeye özel mesaj gönder eNeSMaLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
slm
379 Mesaj -
Allah razý olsun enesmalik.Çok güzel deginmiþsin.Yani gercekten düþündürücü ve sürükleyici seylerle muamele lazým ki hem kabiliyet edinilsin hemde dogruyu biiznillah kendi bulsun....

Güle Güle
Gönderen: 22.06.2004 - 16:43
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Allah razi olsun
1071 Mesaj -
100 puan aldim yuppiiiiiialkıs alkıs alkıs
Gönderen: 23.07.2004 - 00:42
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahde_vefa  
slm
Misafir
ESSELAMUALEYKUM
EMEGI GECENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN .COK MUAZZAM OLMUS.
Gönderen: 23.08.2004 - 17:55
Bu Mesaji Bildir   Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Konu icon   
1118 Mesaj -
Belki cocuklara önce yatmadan önce yada ne bileyim günün kücük bir bölümünde Peygamberlerin hayatini anlatmali. Cocuklara göre güzel kitaplar vardir. Ve cocuklara okuduktan sonra böyle testler uygulanip cocugun konulari kavrayip kavramadigini anlayabilirsiniz.

Testlerle cocuklarin ilgisini cekebilirsiniz, bence cok güzel tebrik ederim.
Gönderen: 23.08.2004 - 18:52
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: ArkaPlan
212 Mesaj -
Alıntı
Orijinali enesmalik

Oncelikle bunu cocuklarla paylastiginiz icin tesekkur ediyorum.
Ben farkli bir noktaya dikkat cekmek istiyorum.Islami cevreler olarak cocuk yetistirmedeki en yaygin yanlisimiz onlara sadece kuru bilgi vermek diye dusunuyorum.
Bu sorular elbette cocuklarimizin bilmesi gereken bilgileri iceriyor, ancak hepsinin arkasinda manali bir hikaye, alinmasi gereken bir mesaj var.Bu sorulari cocuklarimizla birlikte cozerken bu hikayeleri ve bu mesajlari ihmal etmeyelim lutfen.
Bu sorulari sadece rakamlardan ve kisa cevaplardan mamul sayarsak buyuk hata ederiz.Bunun yerine cocugunuzla bir beyin firtinasi yapmayi deneyin.Ozellikle nukteli ve derin manalari olan mesajlari tartismayi deneyin, yoksa atese atilan peygamberin sadece adini bilmek, o olaydaki derin manalari gormemek sadece zaman kaybidir.Umarim bunlari da goz onunde bulundururuz.
Esselamu Aleykum.

Evet, haklisiniz cok güzel deginmissiniz konuya: Cocuklar Peygamberlerin hayatini bilmedigi zaman ona diyemessin ki gel de bu testi yap!
Hic birsey bilemez!!!
Ama onlarla Peygamberlerin hayatini isledigimiz zaman cok cabuk ögrenirler umarin, cunki cocuklarin hafizasi dolu olmadigi icin daha cabuk alir beyinleri.düsün

Allah sizlerden razi olsun...Güle Güle
Gönderen: 24.08.2004 - 16:21
SaHRa su an offline SaHRa  
RE: Allah c.c razi olsun
1183 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Merdiyye

Güzel hazirlanmis

Gönderen: 26.04.2005 - 11:04
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mevsimlerin dosttu su an offline mevsimlerin dosttu  
51 Mesaj -
Allah Razı Olsun

gülSevgi ve Dua ilegül
Gönderen: 08.01.2008 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   mevsimlerin dosttu üyenin diger mesajlarini ara mevsimlerin dosttu üyenin Profiline bak mevsimlerin dosttu üyeye özel mesaj gönder mevsimlerin dosttu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 540 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56594 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.